Svaz léčebných lázní České republiky

Užívejte bohatství českých lázní

Lázně dle vaší potřeby

Vyberte si nejvhodnější lázně podle místa, přírodního léčivého zdroje nebo podle indikačního zaměření.

Jak do lázní

Prostřednictvím zdravotní pojišťovny nebo jako samoplátce.

České lázeňství

Dlouholetá tradice, kvalitní lázeňská péče, relaxace a wellness.

Svaz léčebných lázní na Facebooku

Svaz léčebných lázní na Facebooku

České lázně

Česká země oplývá neuvěřitelným množstvím přírodních léčivých zdrojů, jejichž účinky se začaly již před staletími využívat k léčbě a prevenci nemocí. Unikátním spojením klasické lékařské vědy se sílou přírody se začala psát historie našeho lázeňství. Dnes se těší lázně v ČR celosvětovému věhlasu a vysokému kreditu. I vy můžete v rámci péče o zdraví využít jejich bohatství ve svůj prospěch!

Kouzlo a půvab českého lázeňství spočívají nejen v unikátních léčebných metodách. Naše lázně jsou obklopeny krásnou přírodou, lákají zajímavou architekturou a historií, žijí vlastním společenským a kulturním životem. Nabídka je tak pestrá, že si vybere opravdu kdokoliv bez ohledu na věk, kondici, finanční či časové možnosti. České lázně jsou tu zkrátka pro každého!

Namísto chemické léčby s množstvím negativních vedlejších účinků nabízí tradiční léčebné lázně návrat k přírodě a jejím bohatým zdrojům. Blahodárné působení kvalitní lázeňské kúry přetrvává dlouhou dobu po jejím ukončení. Tím je lázeňství v ČR proslulé a jedinečné.

Ať už hledáte lázně jako součást léčby konkrétních zdravotních potíží nebo chcete relaxovat či omladit váš organismus, ať potřebujete poradit a zorientovat se v nabídce českého lázeňství, všechny potřebné informace najdete na našich webových stránkách.

České lázně se na vás těší!

ESPA Fórum cestovního ruchu