Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Klimkovice

Klimkovice

Lázeňský areál Sanatorií Klimkovice se rozkládá v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenerii s výhledem na panorama Beskyd. Lázeňskými hosty je vyhledáván především pro léčebné koupele ve zdejší unikátní jodobromové vodě, tzv. solance, která má všestranné léčivé účinky na lidský organismus. Napomáhá při léčbě pohybového ústrojí, nemocí neurologických i gynekologických a příznivě též působí na cévní systém.

Přírodní léčivé zdroje

Jodobromová solanka.

Léčebné indikace

Dospělí + děti a dorost: nemoci oběhového ústrojí, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci gynekologické, nemoci onkologické.

Volný čas

V lázních je mnoho možností pro sportovní vyžití, včetně minigolfu, tenisových kurtů, stolního tenisu, biliáru, kuželek a půjčovny kol. Okolí je protkané stezkami pro pěší i cyklisty. V sanatoriích můžete strávit příjemné chvíle v Café Kolonáda, Restauraci Zahrada nebo v Cinema Baru s letní terasou. V nabídce je také bohatý kulturní program, vybrané wellness procedury a plavání v bazénu.

Výlety do okolí

Klimkovice: Historické náměstí, gotický kostel sv. Kateřiny s parkem Petra Bezruče, kostel sv. Trojice.
Ostrava: Planetárium a observatoř Johanna Palisy.
Studénka: V areálu barokního zámku se nachází železniční muzeum.
Ostrava-Landek: Havířské muzeum v Petříkovicích, jedno z největších muzeí svého druhu v Evropě, expozice věnované těžbě uhlí a exkurze do šachet.

AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice

AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice

Hýlov 24
742 84 Klimkovice

Tel: +420 556 422 111

Certifikát EUROSPA med©

Sanatoria Klimkovice jsou lázně s vynikající úrovní léčby, jejímž základem je mimořádný přírodní léčebný zdroj – vysoce koncentrovaná jodobromová solanka. Sanatoria Klimkovice se svým moderním pojetím zcela vymykají představě klasických lázní. Komplex architektonicky pozoruhodných budov, obklopených rozlehlou parkovou zahradou, nabízí komfort bezbariérového prostředí. Pod jednou střechou zde klient nalezne vše, co k léčení, odpočinku a společenskému vyžití potřebuje. Komplex lázeňského areálu tvoří dvě lázeňské léčebny A a B navzájem propojené podzemním koridorem. Jedinečná poloha a unikátní léčivý zdroj činí ze Sanatorií Klimkovice nevšední místo, kde můžete znovu nalézt zdraví, klid, harmonii a radost ze života.

Vnitřní kolonáda  | AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice Vnitřní kolonáda Jodobromová koupel | AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice Jodobromová koupel Klasická masáž | AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice Klasická masáž
Ložnice-apartmá | AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice Ložnice-apartmá Společenský sál | AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice Společenský sál Farní kostel sv. Kateřiny | AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice Farní kostel sv. Kateřiny
Zobrazit nabídku AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice

AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice – dětské sanatorium

AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice – dětské sanatorium

Hýlov 24
742 84 Klimkovice

Tel: +420 556 422 583

Certifikát EUROSPA med©

Pro léčení a pobyt dětských klientů je díky svému hravému architektonickému pojetí ve zvýšené míře využívána Léčebna B, která je plně bezbariérová. Součástí sanatoria je nejen ubytovací a léčebná část, ale také jídelna, speciální škola, mateřská školka, herny, divadelní sál a rehabilitační bazén. Délka pobytu v sanatoriu se liší podle diagnózy a zdravotního stavu dítěte. Ke klidu a pohodě během výuky ve speciální škole přispívá individuální přístup učitelů k dětem a snaha zajistit jim pocit bezpečí a psychickou pohodu. Výuka a výchova jsou obohacovány i řadou nových technik jako je arteterapie a muzikoterapie.

Skupinový léčebný tělocvik | AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice – dětské sanatorium Skupinový léčebný tělocvik Skupinový léčebný tělocvik | AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice – dětské sanatorium Skupinový léčebný tělocvik Dvoulůžkový pokoj | AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice – dětské sanatorium Dvoulůžkový pokoj
Zobrazit nabídku AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice – dětské…