Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč

Město lázně Bohdaneč leží v Polabské nížině 8 km od Pardubic, se kterými je propojeno městskou trolejbusovou dopravou. Pokud hledáte místo, kde si fyzicky i psychicky odpočinete, pak toto malé a poklidné městečko uprostřed lesů a rybníků je pro vás ideálním místem. Lázeňská historie se tu začala psát roku 1897, dnes po více než 100 letech rozvoje, nacházíme v Bohdanči věhlasné moderní lázně, které jsou zasazeny do prostředí krásného přírodního lesoparku. V našich lázních léčíme klienty s nemocemi pohybového ústrojí a nemocemi nervovými a nově jsme otevřeli Medical Wellness Clinic, která nabízí celou řadu alternativních forem celostní medicíny, jedná se o zajímavé propojení západní medicíny s prvky východní filozofie. Zároveň jsou naše lázně i místem, kde lze příjemně strávit dovolenou, odpočinout si, zrelaxovat a nabrat nové síly. Lázně mimo to nabízejí kvalitní zázemí pro firemní akce, konference a semináře. K dispozici je sál s kapacitou 120 míst a salonky s kapacitou od 12 – 44 míst.

Přírodní léčivé zdroje

Slatina aplikovaná unikátní metodou - prostřednictvím luxusních zábalových van. Minerální voda – ryzí alkalická kyselka – určená k vodoléčbě.

Léčebné indikace

Dospělí: nemoci pohybového ústrojí a nemoci nervové

Volný čas

Léčebné lázně Bohdaneč a. s., se starají i o volný čas klientů. Denně je pro klienty připraven zajímavý kulturní nebo vzdělávací program. Pro aktivní vyžití je k dispozici pentanque, ruské kuželky, zahradní šachy nebo kroket. K dispozici je i půjčovna a úschovna kol, vč. dětských sedaček a přileb. Městečko Lázně Bohdaneč je obklopeno rozsáhlou sítí cyklostezek vhodných pro cyklisty všech úrovní bez ohledu na věk. Vyznavači pěší turistiky ocení pravidelné vycházky do okolí s holemi Nordic Walking pod dohledem fyzioterapeuta. Pro klienty, kteří vyhledávají spíše pasivnější vyžití je k dispozici Lázeňská kavárna, Lázeňské bistro, městská knihovna, stolní hry, nebo doplňkové služby – kadeřnictví, kosmetiku, pedikúru, internetový koutek. Všichni jistě ocení krytý plavecký bazén s přírodní minerální vodou a teplotou 29 – 30°C.

Výlety do okolí

V blízkosti lázní se nachází 18jamkové golfové hřiště, westernový ranč, písníky vhodné ke koupání a vodní plochy určené k rybaření.
Město a zámek v Pardubicích s celou řadou kulturního, sportovního a společenského vyžití.
Město Hradec Králové leží na soutoku Labe a Orlice s řadou udržovaných parků vč. bohatého kulturního, sportovního a společenského vyžití.
Hrad Kunětická hora s Perníkovou chaloupkou, zámky Chlumec nad Cidlinou, Nové Hrady, Slatiňany, Choltice, Kuks, Hádek u Nechanic, Moravská Třebová aj. Národní hřebčín Kladruby nad Labem, Třebechovický betlém, hvězdárna, aquapark, obří akvárium, technické památky.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Masarykovo nám. 6
533 41 Lázně Bohdaneč

Tel: +420 466 860 860

Акционерное общество «Léčebné lázně Bohdaneč a.s.» предоставляет курортное лечение заболеваний опорно-двигательного аппарата с ориентацией на воспалительные ревматические заболевания, артрит, вертеброгенные синдромы, болезнь Бехтерева. Курорт обеспечивает лечение хронических заболеваний, предоперационных и послеоперационных состояний, а также реабилитацию после травм. Курорт имеет очень хорошую репутацию в области реабилитации пациентов после эндопротезирования. Используемое современное оборудование и прогрессивные методики лечения не мешают курорту сохранять спокойную, чисто чешскую атмосферу.

Lázeňská kavárna | Léčebné lázně Bohdaneč a.s. Lázeňská kavárna Pavilon Bílý_pokoj | Léčebné lázně Bohdaneč a.s. Pavilon Bílý_pokoj Pavilon Bílý_koupelna | Léčebné lázně Bohdaneč a.s. Pavilon Bílý_koupelna
Pavilon Gočár_pokoj | Léčebné lázně Bohdaneč a.s. Pavilon Gočár_pokoj Pavilon Jubilejní_pokoj | Léčebné lázně Bohdaneč a.s. Pavilon Jubilejní_pokoj Pavilon Veselý_pokoj Plus | Léčebné lázně Bohdaneč a.s. Pavilon Veselý_pokoj Plus
Zobrazit nabídku Léčebné lázně Bohdaneč a.s.