Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Lázně Kundratice

Lázně Kundratice

Lázně Kundratice vznikly jako součást městečka Osečná v roce 1881 a lze je zařadit mezi jedny z nejstarších lázní v Čechách. Jako přírodní léčivý zdroj se v těchto lázních používá sirnoželezitá slatina. Lázně Kundratice poskytují svým hostům léčebné procedury, které působí velice příznivě na onemocnění pohybového ústrojí. Poloha léčebny využívá příznivé klimatické podmínky Ještědského pohoří, které chrání Lázně Kundratice před studenými severovýchodními větry. Krajina kolem léčebny je bohatá na borové lesy, háje, luka a rybníky.

Přírodní léčivé zdroje

Lokální zdroj přírodních peloidů.

Léčebné indikace

Dospělí: nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci onkologické.

Volný čas

Minigolf, tenisové kurty. Místo je ideální pro pěší túry a cyklistiku. V areálu lázní je také možné rybařit a plavat.

Výlety do okolí

Ještěd – hotel s televizní věží: Dominanta Liberce, která obdržela cenu Augusta Perreta za architekturu. Z její vyhlídky se otevírá úchvatný pohled po kraji.
Červený kámen: Vyhlídka na Podještědí.
Lemberk: Zámek, jehož historie je nerozlučně spjata se jménem a osudem sv. Zdislavy z Lemberka, které je věnována zdejší muzejní expozice. Kromě toho nabízí expozici moderního skla a tzv. „pohádkový sál“.
Sychrov: Zámek, přestavěn ve tvarech romantické gotiky.
Podještědské muzeum Karolíny Světlé.

Lázně Kundratice a.s.

Lázně Kundratice a.s.

Lázně Kundratice 134
463 52 Osečná

Tel: +420 485 344 211, +420 485 344 203

Lázeňská léčebna Lázně Kundratice, jedny z nestarších lázní v České republice, byla v roce 1992 zprivatizována a vznikla tak akciová společnost Lázně Kunratice a.s. K lázeňské léčbě pohybového ústrojí je využíván tradiční přírodní léčivý zdroj sirnoželezitá slatina. Nosným léčebným programem jsou koupele v přírodní léčivé sirnoželezité slatině. Ubytovací komplex tvoří 3 lázeňské budovy – Šárka, Dalibor a Přemysl.

léčebný dům | Lázně Kundratice a.s. léčebný dům Hotel Šárka | Lázně Kundratice a.s. Hotel Šárka Pokoj hotelu Šárka | Lázně Kundratice a.s. Pokoj hotelu Šárka
Hotel Dalibor | Lázně Kundratice a.s. Hotel Dalibor Pokoj hotelu Dalibor | Lázně Kundratice a.s. Pokoj hotelu Dalibor slatinná koupel | Lázně Kundratice a.s. slatinná koupel
Zobrazit nabídku Lázně Kundratice a.s.