Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Lázně Lednice

Lázně Lednice

Na Jižní Moravě, jen pár minut jihovýchodně od Brna v malebném kraji protkaném vinicemi a cyklostezkami, leží nejmladší léčebné lázně v ČR, Lázně Lednice. Lázně zahájily svůj provoz v únoru roku 2007. Najdete je přímo v srdci Lednicko-valtického areálu, který byl v roce 1996 zapsán do seznamu Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Lednicko-valtický areál tvoří majestátní zámky budované za dob Lichtenštejnů obklopené překrásnými zahradami, nádherné salety lemující turistické stezky, či lužní lesy kolem řeky Dyje. Lednicko-valtický areál s rozlohou téměř 300 km2 je považován za nejrozsáhlejší, člověkem uměle vytvořené, území v Evropě. V Lázních Lednice tak můžete strávit pohádkové dny plné zdraví a odpočinku se svými přáteli či rodinnými příslušníky.

Přírodní léčivé zdroje

Přírodní, středně mineralizovaná, jodobromová, chloridosodná minerální voda se zvýšeným obsahem kyseliny metaborité. Jedná se o vody hypertonické studené.

Léčebné indikace

Dospělí: nemoci oběhového ústrojí, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci kožní, nemoci gynekologické, nemoci onkologické.

Volný čas

Lázeňští hosté mohou navštívit Lednický zámek vzdálený jen cca 10 minut chůze od Lázeňského domu PERLA. V zámeckých zahradách se mohou hosté projet na lodičkách k Minaretu či Janohradu. Pro sportovně zaměřené hosty je zde rozsáhlá síť turistických stezek i cyklostezek. Vyznavačům koloběžek můžeme doporučit místní půjčovnu. Kolo či koloběžku Vám přivezou až do Lázeňského domu Perla. Přímo v lázeňském domě Perla můžete využít fitness centrum, saunu a bazén. V blízkosti lázní si můžete zahrát např. tenis, squash, petanque či zacvičit Zumbu. Lázeňský dům Perla pořádá pravidelné taneční večery, kulturní akce či večery spojené s degustací vína. V Lázních Lednice je možné využít i konferenční prostory.

Výlety do okolí

Rybniční zámeček, Tři Grácie, Apolonův Chrám, Sv. Hubert, Rendez-vous, Obelisk

Hlohovec – Hraniční zámeček

Valtice – zámek, Salon vín, kolonáda Reistna

Mikulov – zámek, Svatý Kopeček, Ditrichsteinská hrobka, Kozí hrádek, jeskyně Turoldu, obří sud

CHKO Pálava

Dolní Věstonice – Archeologické muzeum s nejznámějším exponátem „Věstonickou Venuší“

moravské vinařské cyklostezky

Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla

Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla

Břeclavská 700
691 44 Lednice

Tel: +420 519 304 811, 724 730 804

Lázeňský dům PERLA je zasazen do nádherného prostředí Lednicko-valtického areálu. Léčivým zdrojem Lázní Lednice je jodobromová minerální voda, která pomáhá při pohybových, neurologických, kožních problémech a podpůrně také např. při léčbě neplodnosti. Ubytování je zajištěno ve 38 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích a samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí budovy. Naši hosté nás často charakterizují jako malé, rodinné a voňavé lázně. Proč taky ne – na našich procedurách můžete zakusit vůni čokolády, kokosu, medu, levandule, brusinek a dalších dobrot. Pestrá nabídka procedur a vynikající kvalita služeb uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Vybírat můžete z nepřeberného množství pobytových balíčků a to jak víkendových tak také dlouhodobých. Splňte si své sny a přijeďte si odpočinout do vinného kraje. Budeme Vás hýčkat.

Přísadové koupele | Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla Přísadové koupele Snídaně formou švédských stolů | Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla Snídaně formou švédských stolů Místnost pro duo masáže | Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla Místnost pro duo masáže
Lázeňský rehabilitační bazén | Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla Lázeňský rehabilitační bazén Dvoulůžkový pokoj oranžový | Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla Dvoulůžkový pokoj oranžový Lázeňská kavárna | Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla Lázeňská kavárna
Zobrazit nabídku Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla