Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Lázně Libverda

Lázně Libverda

Lázně Libverda jsou tradičním lázeňským komplexem, ležícím ve stejnojmenné obci v malebném prostředí Jizerských hor v nadmořské výšce 424 metrů. Díky své poloze a příjemnému klimatu lázně nabízejí ideální podmínky pro léčení, relaxaci i aktivní trávení volného času.
Již v průběhu 14. století byly objeveny léčivé účinky místních minerálních pramenů, jejichž voda si postupem času vysloužila název Boží voda. Lázně nabyly věhlasu především v průběhu 18. století, kdy byly také jedním z rezidenčních sídel šlechtického rodu Clam-Gallasů.

Přírodní léčivé zdroje

Přírodní minerální voda hydrogenuhličitanového typu.

Léčebné indikace

Dospělí: nemoci oběhového ústrojí, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci onkologické.

Volný čas

Kromě turistických cílů v okolí Lázní Libverda (vodopády Štolpich, hora Smrk, restaurace Obří sud, bazilika Hejnice) jsou přímo v areálu k dispozici tenisové kurty, minigolfové hřiště, fitness centrum či kardiostezka. Milovníci zimních sportů ocení blízkost běžeckých stop a sjezdového areálu Świeradow Zdrój. V letních měsících je celá oblast jako stvořená pro pěší a cykloturistiku.

Výlety do okolí

Bedřichov: Vodní nádrž postavená na řece Černá Nisa v letech 1902–1905.
Frýdlant: Gotický hrad a k němu přilehlý renesanční zámek.
Frýdlantská výšina: Rozhledna, z níž se otevírají nádherné pohledy na příkré svahy Jizerských hor.
Hejnice: Neobyčejný barokní kostel Navštívení Panny Marie s nádhernou vnitřní výzdobou a přilehlým františkánským kostelem, ve své době populární poutní místo v tomto kraji.
Smrk v Jizerských horách: Nová 20metrová kovová rozhledna, z níž se otevírají nádherné výhledy na část Čech, Polska a Německa.

Lázně Libverda a.s.

Lázně Libverda a.s.

Lázně Libverda 82
463 62 Hejnice

Tel: +420 482 368 111

Lázně Libverda, a.s., jsou zaměřeny na lázeňskou léčbu onemocněním srdce a krevního oběhu. Jsou také vhodným místem pro sportovně relaxační pobyty. K relaxaci lze využít rehabilitační bazén umístěný přímo na kolonádě. Nově vybudované wellness centrum Jizera je příležitostí k celkové regeneraci a odpočinku těla, a to nejen díky krásnému prostředí, v němž zapomenete na všechny starosti, ale také pro nabídku kvalitních wellness služeb. Ubytování v lázeňském komplexu je rozděleno do několika kategorií.Většina ubytovacích kapacit prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí komfortní ubytování v moderně vybavených pokojích.

Hotel  INN | Lázně Libverda a.s. Hotel INN Pension Labská | Lázně Libverda a.s. Pension Labská Hotel Nový dům | Lázně Libverda a.s. Hotel Nový dům
Rehabilitační bazén | Lázně Libverda a.s. Rehabilitační bazén Koupele | Lázně Libverda a.s. Koupele Whirlpool  | Lázně Libverda a.s. Whirlpool
Zobrazit nabídku Lázně Libverda a.s.