Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Luhačovice

Luhačovice

Uprostřed zeleného moře Bílých Karpat, v chráněné krajinné oblasti, se nachází Luhačovice, čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice. Na území Luhačovic vyvěrá 16 jedinečným léčivých pramenů s vysokým obsahem minerálních látek. Díky svým léčivým vodám se Luhačovice řadí na přední místa v žebříčku léčebných lázní v Evropě. Svou originální architekturou vtiskl Luhačovicím nenapodobitelný a neopakovatelný ráz slovenský architekt Dušan Jurkovič. O jedinečnosti Luhačovic svědčí i to, že Česká republika podala návrh na zařazení Luhačovic na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO. Chráněná krajinná oblast Bílých Karpat, obdařena čistým ovzduším a příznivými klimatickými podmínkami, přeje dlouhému teplému létu a vyvolává tak příjemný pocit prázdnin bez konce. A tak Luhačovice přímo vyzývají k návštěvě ty, kteří chtějí zůstat zdraví, načerpat novou energii, zpomalit tempo všedních dní nebo prožít aktivní nebo rodinnou dovolenou.

Přírodní léčivé zdroje

Přírodní hydrogen-uhličitano-chlorido-sodné minerální vody obsahují sodík, vápník, hořčík a volný oxid uhličitý, teplota vody 10 -120 C. Nejznámějším pramenem je Vincentka.

Léčebné indikace

Dospělí: nemoci oběhového ústrojí, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, nemoci dýchacího ústrojí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci onkologické.

Děti a dorost: nemoci oběhového ústrojí, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, nemoci dýchacího ústrojí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci kožní, nemoci onkologické.

Volný čas

Pobyt v lázních zpestřují kulturní programy, vystoupení předních českých umělců v Lázeňském divadle, kolonádní koncerty, taneční večery při živé hudbě nebo diskotéky. Po celý rok je možné v lázeňských zařízeních využívat bazény a fitness centra, hrát bowling, kuželky, squash a tenis, ve sportovním centru lze také využít spinning. Tenisové kurty s antukovým povrchem se nacházejí přímo v lázeňském parku. Nedaleká přehrada je ideálním místem pro vodní sporty (rybaření, půjčovna loděk) a 3 km dlouhou dráhu kolem ní lze využít také pro in line bruslení. Okolí Luhačovic je vhodné pro pěší turistiku, nordic walking a výlety na kolech.

Výlety do okolí

  • Vizovice se známou likérkou R. Jelínek
  • zámek Lešná se zoologickou zahradou
  • barokní zámek v Buchlovicích a hrad Buchlov
  • Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
  • Kroměříž, nazývaná také Hanácké Atény, zapsaná do seznamu chráněných památek UNESCO
  • poutní místa Velehrad a Hostýn

Lázně Luhačovice, a.s.

Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
763 26 Luhačovice

Tel: +420 577 682 100

Norma ISO

Lázně Luhačovice, a.s., patří mezi největší lázeňská zařízení v České republice. Už 6x se společnost umístila v žebříčku TOP 100 obdivovaných firem v ČR. V lázeňské léčbě dýchacích cest patří k profilovým a hlavním léčebným zařízením. Ve své správě mají 14 minerálních pramenů, z nichž 8 se využívá k lázeňské léčbě. Ubytovací kapacitu tvoří 956 lůžek v luxusních hotelech kategorie **** i lázeňských penzionech. S využitím nejmodernějšího terapeutického vybavení jsou poskytovány v lázeňském hotelu Palace **** komplexní služby pod jednou střechou. Wellness balíčky nabízí Jurkovičův dům ****, hotel s nejkrásnější polohou v Luhačovicích, ležící v samém srdci lázní u lázeňské kolonády. Svou širokou nabídkou léčebných, relaxačních, víkendových a wellness pobytů i prvotřídních služeb umožňují Lázně Luhačovice, a.s., svým hostům vychutnat si v lázních pohodu a radost z léčby či odpočinku.

Hotel Palace**** | Lázně Luhačovice, a.s. Hotel Palace**** Hotel Jurkovičův dům**** | Lázně Luhačovice, a.s. Hotel Jurkovičův dům**** Hotel Dům B. Smetany**** | Lázně Luhačovice, a.s. Hotel Dům B. Smetany****
Hotel Jestřabí **** | Lázně Luhačovice, a.s. Hotel Jestřabí **** Uhličitá koupel ve zlaté vaně | Lázně Luhačovice, a.s. Uhličitá koupel ve zlaté vaně Relaxační procedury | Lázně Luhačovice, a.s. Relaxační procedury
Zobrazit nabídku Lázně Luhačovice, a.s.

Lázně Luhačovice, a.s.- dětské léčebny

Lázně Luhačovice, a.s.- dětské léčebny

Lázeňské náměstí 436
763 26 Luhačovice

Tel: +420 577 682 100

Lázeňská léčba pomáhá dětem s astmatem, katary horních cest dýchacích, chronickými a alergickými rýmami, atopickým ekzémem, záněty dutin a průdušek, při rekonvalescenci po zánětu plic a po operacích hrudníku. Lázeňská léčba v Lázních Luhačovice, a.s., je založena na léčebných účincích zdejších jedinečných minerálních vod v kombinaci s klimatoterapií, rehabilitací a dalšími moderními léčebnými metodami. Děti jsou léčeny ve specializovaných dětských léčebnách s celkovou kapacitou 251 lůžek, kde se dětem věnuje tým zkušených pediatrů, fyzioterapeutů a zdravotních sester. Komfortní ubytování dětem v doprovodu rodičů nabízí nově zrekonstruovaná lázeňská léčebna Vítkov.

Dětská léčebna Vítkov | Lázně Luhačovice, a.s.- dětské léčebny Dětská léčebna Vítkov Perličková koupel | Lázně Luhačovice, a.s.- dětské léčebny Perličková koupel Pitná kúra | Lázně Luhačovice, a.s.- dětské léčebny Pitná kúra
Zobrazit nabídku Lázně Luhačovice, a.s.- dětské léčebny

Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o.

Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o.

Bezručova 338
763 26 Luhačovice

Tel: +420 577 659 111

Certifikát EUROSPA med© Norma ISO

Lázeňské hotely MIRAMARE disponují celkovou ubytovací kapacitou 298 lůžek ve dvou lázeňských komplexech MIRAMARE, VILA ANTOANETA a luxusním lázeňském domě VILA VALAŠKA, který je propojen s lázeňským hotelem Vila Antoaneta. Všechny hotely nabízejí komplexní služby pod jednou střechou, prvotřídní lázeňskou péči a procedury na bázi přírodních léčivých zdrojů, ke kterým jsou využívány dva vlastní minerální prameny Sv. Josefa a Jaroslava. Nabídku relaxačních a wellness pobytů doplňuje zcela nový léčebný program Léčba neplodnosti, který probíhá ve spolupráci s Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně. Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice získaly v roce 2006 jako jedny z prvních certifikát kvality EUROPESPAmed.

Společnost Royal Spa provozuje e-shop http://eshop.royalspa.cz/, kde je možné zakoupit lázeňskou kosmetiku z přírodních léčivých pramenů: Sinova se sírou ze sirnatých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves a Thermelove z přírodního termálního pramene lázní Velké Losiny.

Bazén Miramare | Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o. Bazén Miramare Pitná kúra | Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o. Pitná kúra Vila Antoaneta | Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o. Vila Antoaneta
Vila Antoaneta - venkovní bazén | Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o. Vila Antoaneta - venkovní bazén Vila Antoaneta - whirpool a vnitřní bazén | Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o. Vila Antoaneta - whirpool a vnitřní bazén Vila Valaška | Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o. Vila Valaška
Zobrazit nabídku Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium Miramare, s.r.o…

Lázeňský léčebný dům Praha

Lázeňský léčebný dům Praha

Leoše Janáčka 379
763 26 Luhačovice

Tel: +420 577 131 102-3

Lázeňský léčebný dům PRAHA s ubytovací kapacitou 130 lůžek kategorie *** poskytuje všechny služby pod jednou střechou.

Zobrazit nabídku Lázeňský léčebný dům Praha