Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Mšené-lázně

Mšené-lázně

Mšené-lázně leží pouhých 40 km od Prahy, nedaleko města Roudnice nad Labem, v klidném koutu Ústeckého kraje. V krásném údolí Mšenského potoka se nachází sedm lázeňských pavilonů obklopených rozsáhlým romantickým parkem s rybníky. Architektonickým skvostem a chráněnou kulturní památkou je secesní pavilon Dvorana, práce českého architekta Jana Letzela, proslaveného především v Japonsku. Ve vzdálenosti 600 m od lázeňského areálu se rozvíjí relaxační a sportovní centrum Relax Club, kde je možné využít tenisový kurt s umělým povrchem a večerním osvětlením, volejbalové hřiště i malé lehkoatletické hřiště.

Přírodní léčivé zdroje

Lokální zdroj přírodních peloidů.

Léčebné indikace

Dospělí: nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci onkologické.

Volný čas

V lázních Mšené si mohou hosté zahrát stolní tenis, volejbal, kulečník, šipky, tenis, stolní fotbal či petanque. Dále je možné využít bazén s protiproudem nebo se uklidnit rybařením v jednom z místních rybníků. Lázně a jejich okolí jsou jako stvořené pro pěší turistiku i cykloturistiku, což připomínají nejen „rehabilitační trasy“ v lázeňském parku.

Výlety do okolí

Budyně nad Ohří: Vodní hrad, opevnění z 16. století, muzeum historie, dílna alchymisty.
Panenský Týnec: Tajemné torzo nedostavěného gotického klášterního chrámu.
Hora Říp: Rotunda sv. Jiří na vrcholu hory, postavená v 11. století. Jedná se o symbol českého národa. Příběh, jak praotec Čech přivedl svůj národ do této oblasti, je zobrazen v pověsti.
Roudnice nad Labem: Zámecká škola jízdy na koni, Kratochvílova rozhledna. Obec Peruc: Oldřichův dub starý přes 1000 let, známý z pověsti o setkání knížete Oldřicha a prosté dívky Boženy.

Lázně Mšené, a.s.

Lázně Mšené, a.s.

Lázeňská 62
411 19 Mšené-lázně

Tel: +420 416 866 007–9

Lázně disponují celkovou ubytovací kapacitou 230 lůžek v šesti lázeňských domech (Praděd, Říp s centrálním Balneo-provozem, Vítkov, Blaník, Kyselka a Slovanka), které jsou od sebe vzdáleny 50 až 200 metrů. Kromě tradiční lázeňské léčby pohybového aparátu nabízejí také široké spektrum relaxačních a wellness programů, počínaje krátkodobými víkendovými pobyty pro zaneprázdněné manažery přes „víkendy krásy“ pro ženy až po dlouhodobější regenerační, relaxační a seniorské pobyty.

Lázeňská budova Praděd | Lázně Mšené, a.s. Lázeňská budova Praděd Lázeňská budova Kyselka | Lázně Mšené, a.s. Lázeňská budova Kyselka Lázeňská budova Říp | Lázně Mšené, a.s. Lázeňská budova Říp
Lázeňská budova Slovanka | Lázně Mšené, a.s. Lázeňská budova Slovanka Lázeňská budova Blaník | Lázně Mšené, a.s. Lázeňská budova Blaník Masáž | Lázně Mšené, a.s. Masáž
Zobrazit nabídku Lázně Mšené, a.s.