Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Ostrožská Nová Ves

Ostrožská Nová Ves

Pouhých 8 km od Uherského Hradiště, v srdci regionu Slovácko obklopena štěrkopískovými jezery, se nachází vesnička Ostrožská Nová Ves. Zdejší lázeňská tradice se datuje k počátku 20. století, když zde v roce 1903 byla voda v místních blatech a močálech po důkladné analýze uznána léčebnou. Areál lázní je zasazen doprostřed lesoparku o rozloze více než 10 hektarů a přilehlé roviny chrání před větry horské hřbety Bílých Karpat a Chřibů. Jednou ze zvláštností těchto lázní je výroba přírodní kosmetiky značky SINOVA na základě jedinečného přírodního sirnatého pramene.

Přírodní léčivé zdroje

Přírodní minerální voda sirná.

Léčebné indikace

Dospělí: nemoci oběhového ústrojí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci kožní, nemoci onkologické.

Volný čas

Lázeňští hosté mohou odpočívat nebo se vzpružit v sauně, v rehabilitačním bazénu s protiproudem, na hřišti na minigolf nebo u stolního tenisu. Je také možné si vypůjčit kolo nebo hole na severskou chůzi, jet si zarybařit k nedalekému jezeru, koupat se ve štěrkopískových jezerech nebo využít tenisový kurt v Ostrožské Nové Vsi. V Kunovicích nedaleko Uherského Hradiště je možnost prohlédnout si tento vinařský region z ptačí perspektivy nebo vyzkoušet sám sebe při seskoku padákem. Hráči golfu mohou využít v nedalekém okolí Sirnatých lázní golfové hřiště.

Výlety do okolí

Buchlov: Jedna z nejstarších pevností v České republice, vzor středověké obranné architektury, cenné historické sbírky a knihovna.
Kroměříž: Historické centrum města je pod ochranou UNESCO, jedinečný barokní zámek s přilehlými parky, zámecká galerie, gotické a barokní kostely.
Strážnice: Vesnice – muzeum (skanzen) starodávného stavitelství a lidové tvorby pod širým nebem, otevřeno v roce 1973.
Baťův kanál: Vodní kanál postavený v letech 1934–1938, v současné době využívaný jako místo oddychu a projížděk na parníku.
Skanzen Modrá: Skanzen (muzeum pod širým nebem), rekonstrukce osady z 9. století z období Velkomoravské říše.

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o.

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o.

Ostrožská Nová Ves 664
687 22 Ostrožská Nová Ves

Tel: +420 572 437 200

Norma ISO

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se specializují na léčení kožních onemocnění, především lupénky, atopických ekzémů a akné, pro které mají výjimečné předpoklady díky výskytu zdejších přírodních léčivých pramenů s obsahem síry. Hosté jsou ubytováni v Hlavní lázeňské budově *** poskytující komplexní lázeňské služby pod jednou střechou a nedalekých dependancích vilách Vlasta a Šárka.
Společnost Royal Spa provozuje e-shop http://eshop.royalspa.cz/, kde je možné zakoupit lázeňskou kosmetiku z přírodních léčivých pramenů: Sinova se sírou ze sirnatých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves a Thermelove z přírodního termálního pramene lázní Velké Losiny.

Ostrožská Nová Ves | Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. Ostrožská Nová Ves Ostrožská Nová Ves | Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. Ostrožská Nová Ves Ostrožská Nová Ves | Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. Ostrožská Nová Ves
Ostrožská Nová Ves | Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. Ostrožská Nová Ves Ostrožská Nová Ves | Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. Ostrožská Nová Ves Ostrožská Nová Ves | Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. Ostrožská Nová Ves
Zobrazit nabídku Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o.