Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Teplice nad Bečvou

Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou se nacházejí nedaleko Olomouce v malebné krajině, kterou protéká řeka Bečva. Přímo v lázeňském areálu se nacházejí Zbrašovské aragonitové jeskyně a v bezprostřední blízkosti i Hranická propast. Načerpat novou životní energii lze nejen během procedur, ale i díky příjemným procházkám v rozsáhlém lázeňském parku.

Přírodní léčivé zdroje

Minerální voda silně mineralizovaná, uhličitá, termální vlažná, hypotonická.

Léčebné indikace

Dospělí + děti a dorost: nemoci oběhového ústrojí, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci onkologické.

Volný čas

Lázně nabízejí jedinečnou rehabilitační metodu celotělové chladové terapie v poláriu ARKTIKA. Tato procedura využívá vlivu extrémně nízké teploty okolo –120 °C na lidský organismus během 2–3 min. ve speciální kryokabině. Ti, kteří mají rádi spíše teplo, mohou vyzkoušet wellness centrum v sanatoriu Moravan. Pro návštěvníky je připraveno několik druhů saun (bylinná pára - tylarium, solná pára, infrasauna), whirlpool, vyhřívané lavice, Kneipovy lázně (vaničky), ledopád, tropická sprcha. A to s možností občerstvení nápoji z mokrého baru. V areálu lázní se nacházejí i solná jeskyně SALTIKA, trasy pro nordic walking, tenisové kurty, billiard, stolní tenis, relaxační bazén a solárium. Program aktivního odpočinku je možné doplnit jak pěšími procházkami, tak jízdou na kole po značených cyklotrasách. Lázně nabízejí i pestrou paletu kulturních pořadů – hudební vystoupení, koncerty a taneční večery, vzdělávací a odborné přednášky nebo tematické zájezdy.

Výlety do okolí

Zbrašovské aragonitové jeskyně: Jedinečný jeskynní systém evropského významu vzniklý současným působením atmosférických vod a teplých minerálních vod vystupujících z velkých hloubek ve vápencích.
Hranická propast: Nejhlubší propast České republiky, suchá část má hloubku 69,5 metru, v zatopené části je potvrzena hloubka 220 m, celková hloubka je tedy zatím 289,5 metru, dna dosud nebylo dosaženo.
Hranice: Historické jádro s památkovou zónou, renesanční zámek se zastřešenou dvoranou, synagoga, aquapark.
Helfštýn: Středověký hrad umístěný na kopci v zalesněné krajině.
Jezernice-Slavíč: Technická památka – viadukty na železniční trati.
Lipník nad Bečvou: Historické náměstí netradičního tvaru, renesanční zámek, gotický kostel, renesanční zvonice, piaristická barokní kolej s kostelem sv. Františka Serafínského.
Valšovická jezírka: Soustava malých vodních nádrží na potoku Krkavec.

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Teplice nad Bečvou č. p. 63
753 51 Teplice nad Bečvou

Tel: +420 581 818 181

Lázně Teplice nad Bečvou a.s., představují v České republice špičkové zařízení, které se specializuje na moderní rehabilitaci klientů s kardiovaskulárním onemocněním. Veškeré moderní rehabilitační postupy jsou v souladu s doporučeními České kardiologické společnosti. Poskytují časnou kardiorehabilitaci pacientům po kardiochirurgických operacích. Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci je první zařízení tohoto druhu v celé České republice. Kromě kardiovaskulárních chorob léčí také nemoci onkologické, nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (cukrovka), nemoci pohybového ústrojí či nemoci nervové. Léčí i děti od 1,5 roku.

Kromě klasické péče je připravena celá řada týdenních i víkendových programů, pro každého, kdo si chce odpočinout v rukou profesionálů. Lázně disponují pestrou paletou koupelí, zábalů, masáží, léčebných i relaxačních procedur.

Teplice nad Bečvou | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Teplice nad Bečvou Bazén | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Bazén Uhličitá koupel  | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Uhličitá koupel
Pokoj APP Exclusive | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Pokoj APP Exclusive Sanatorium Moravan | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Sanatorium Moravan Sanatorium Janáček | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Sanatorium Janáček
Zobrazit nabídku Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Lázně Teplice nad Bečvou a.s. - Dětská léčebna Radost

Lázně Teplice nad Bečvou a.s. - Dětská léčebna Radost

Teplice nad Bečvou č. p. 63
753 51 Teplice nad Bečvou

581 818 181

Na jaře 2014 se po rekonstrukci otevřela nejmodernější dětská lázeňská léčebna na Moravě, jejíž patronkou se stala vynikající česká herečka Zlata Adamovská. Léčí se zde děti již od 1,5 roku a je poskytována léčebně-rehabilitační péče pro nemoci oběhového ústrojí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, onkologické. Moderní metody léčby jsou využívány pro léčbu dětské obezity. Léčebna poskytuje komplexní lázeňskou péči dětem i za doprovodu rodičů. Rodiče jsou ubytovaní vždy na samostatném pokoji se svým dítětem. K dispozici je maminkám kuchyňka i automatická pračka. Rodiče, kteří přijíždějí za svými dětmi na návštěvu, mohou zůstat i několik dnů. Během pobytu mohou rodiče absolvovat se svými dětmi celý léčebný program, naučit se základní prvky cvičení a pokračovat s rehabilitací v domácím prostředí. Na každém patře jsou k dispozici vybavené herny s televizí. V budově je možnost WiFi připojení k internetu. Pro klienty je k dispozici pingpongový stůl.

Cvičení dětí | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. - Dětská léčebna Radost Cvičení dětí Dětská léčebna Radost | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. - Dětská léčebna Radost Dětská léčebna Radost Hřiště | Lázně Teplice nad Bečvou a.s. - Dětská léčebna Radost Hřiště
Zobrazit nabídku Lázně Teplice nad Bečvou a.s. - Dětská léčebna Rados…