Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Třeboň

Třeboň

Starobylé město Třeboň leží v typické malebné jihočeské krajině. Díky velkému bohatství vodních zdrojů je často azýváno „městem rybníků“ a „krajem zrcadel“. Třeboň a její okolí tvoří přírodní biosférickou rezervaci, která je pod áštitou UNESCO. Historické jádro města, renesanční zámek, pivovar Regent, rozlehlé parky a slavný rybník Svět – to vše dohromady tvoří neopakovatelnou atmosféru. Třeboň je známá svojí dlouhotrvající tradicí chovu ryb, a proto si můžete v místních restauracích pochutnat na rybích delikatesách z vynikajících třeboňských kaprů.

Přírodní léčivé zdroje

Slatina.

Léčebné indikace

Dospělí: nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci onkologické.

Volný čas

Bazénový komplex s vodními atrakcemi, bowling, squash, tenisová hala a kurty, fitness, turistika, cykloturistika, rybolov, zámek Třeboň, Schwarzenberská hrobka, kostel sv. Jiljí, pivovar Regent, celoroční nabídka kulturních programů.

Výlety do okolí

Český Krumlov: Nejpamátnější historické město v jižních Čechách, středověké centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zvláštní pýchou města je 300 zdařile dochovaných barokních, gotických a renesančních budov, perlou je unikátní barokní divadlo v zámeckém parku s otáčivým hledištěm. Ve městě je rovněž Mezinárodní umělecké centrum Egona Schieleho.
Jindřichův Hradec: Historické centrum s renesančním zámeckým komplexem, místo konání mnoha koncertů klasické hudby. V místním muzeu je možné seznámit se s největší českou mechanickou maketou zobrazující scénu narození Krista.
Hluboká nad Vltavou: Novogotický zámek ve stylu hradu Windsor s cennými uměleckými a historickými sbírkami.
České Budějovice: Jihočeská metropole založená Přemyslem Otakarem II. jako královské město.

Lázně Aurora s.r.o.

Lázně Aurora s.r.o.

Lázeňská 1001
379 13 Třeboň

Tel: +420 384 750 111, 384 750 555

Norma ISO

Lázeňský komplex Aurora s ubytovací kapacitou 458 lůžek se nachází na západním okraji Třeboně v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět. Specializuje se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů. Hlavní léčebnou metodou jsou slatinné koupele a zábaly. V nabídce jsou také krátkodobé týdenní nebo víkendové relaxační programy.

Wellnesscentrum | Lázně Aurora s.r.o. Wellnesscentrum Restaurace | Lázně Aurora s.r.o. Restaurace APT Klasik | Lázně Aurora s.r.o. APT Klasik
Bowling | Lázně Aurora s.r.o. Bowling Masáž | Lázně Aurora s.r.o. Masáž Slatinná koupel | Lázně Aurora s.r.o. Slatinná koupel
Zobrazit nabídku Lázně Aurora s.r.o.

Bertiny lázně Třeboň s.r.o.

Bertiny lázně Třeboň s.r.o.

Tylova 1
379 15 Třeboň

Tel: +420 384 754 111

Norma ISO

Ubytovací kapacita Bertiných lázní je 186 lůžek. Vedle základních léčebných procedur založených na bázi kombinování slatinných koupelí a zábalů s ručními masážemi využívají Bertiny lázně také široký okruh klasických lázeňských procedur. Součástí vodoléčebného komplexu je taká víceúčelový rehabilitační bazén. Bertiny lázně zajišťují pro své hosty také ubytování mimo vlastní budovu v hotelích a penzionech v Třeboni.

Bertiny lázně | Bertiny lázně Třeboň s.r.o. Bertiny lázně Bertiny lázně | Bertiny lázně Třeboň s.r.o. Bertiny lázně Sportpark Bertiných lázní | Bertiny lázně Třeboň s.r.o. Sportpark Bertiných lázní
Sportpark Bertiných lázní | Bertiny lázně Třeboň s.r.o. Sportpark Bertiných lázní Podvodní masáž | Bertiny lázně Třeboň s.r.o. Podvodní masáž Ruční masáž | Bertiny lázně Třeboň s.r.o. Ruční masáž
Zobrazit nabídku Bertiny lázně Třeboň s.r.o.