Užívejte bohatství českých lázní

Vyberte si České lázně

Hromadná poptávka

Velké Losiny

Velké Losiny

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejznámější a nejstarší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Dnešní lázně tak navazují na ty nejlepší tradice s využitím nejmodernějších léčebných postupů a metod s vysoce odbornou lázeňskou péčí zaměřenou na léčení neurologických, pohybových a kožních onemocnění. Návštěvníci a lázeňští hosté vyhledávají v Termálních lázních Velké Losiny především jedinečné léčebné účinky místních termálních sirných minerálních vod 36, 8 °C teplých. Tento přírodní léčebný zdroj tvoří podstatu hydroterapie a přispívá k relaxaci svalstva, ohebnosti kloubů, k posilování svalstva formou plavání a pomáhá termoregulaci. Lázně jsou atraktivní rovněž pro svoji polohu v podhůří Hrubého Jeseníku, příznivé klimatické podmínky a příjemné prostředí, které tvoří malebný rozsáhlý lázeňský park. V areálu lázeňského parku byl v létě 2015 otevřen unikátní termální park čítající 9 bazénu s léčivou termální vodou a řadou dalších atrakcí. Lázně Velké Losiny v sobě spojují to nejlepší, co nabízí velká lázeňská města, s klidným prostředím uprostřed přírody.

Přírodní léčivé zdroje

Přírodní, termální, prostá minerální voda sirná – 36,8 °C teplá.

Léčebné indikace

Dospělí: nemoci oběhového ústrojí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci kožní, nemoci onkologické.

Děti a dorost: nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, nemoci kožní, nemoci onkologické.

Volný čas

Návštěvníci lázní mohou využívat nový unikátní termální park, který byl v rámci lázeňského areálu otevřen v létě 2015. Jeho součástí je devatero termálních bazénů naplněných léčivou termální vodou a další zařízení pro relaxaci, regeneraci, ale i zábavu.
Přímo v obci Velké Losiny je nejstarší dochovaná ruční papírna a renesanční zámek s krásným zámeckým parkem. Jeseníky jsou ideálním místem se spoustou turistických, cyklistických a lyžařských tras. Čarodějnické cyklotrasy Vás provedou historií čarodějnických procesů v 17. stol. V nedalekém Wellness hotelu Diana jsou v provozu tenisové kurty, squash, sauna, fitness centrum, petanque.

Výlety do okolí

  • jedinečná historická funkční ruční papírna
  • jeden z nejnavštěvovanějších renesančních zámků s arkádovými galeriemi
  • čarodějnické cyklotrasy (čarodějnické procesy v 17. stol.)
  • přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně – sedmý div ČR
  • ZOO Rapotín (nevelká vesnická obora, minisafari, dětský koutek, muzeum historických automobilů)
  • Žárová, Maršíkov, Klepáčov – dřevěné roubené kostelíky ze 17. století

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny

Lázeňská 323
788 15 Velké Losiny

Tel: +420 583 394 111

Lázeňský hotel Eliška nabízí komplexní služby pod jednou střechou, vysoký standard ubytování v elegantních pokojích, 2 luxusní restaurace, kavárnu s letní terasou a nový balneoprovoz, který je špičkovým lázeňským pracovištěm na evropské úrovni a zaručuje maximální komfort, intimní prostředí a individuální přístup ke klientům. Lázeňská vila Gazárka poskytuje ubytování v komfortních pokojích *** kategorie a je situována na okraji lázeňského parku. V současné době je určena dětské klientele v doprovodu maminek, které se zde léčí v rámci pobytů hrazených zdravotními pojišťovnami. Lázně jsou zasazeny do krásného prostředí lázeňského parku. Součástí lázní je také nový unikátní termální park, jediný svého druhu v ČR, který své brány otevřel v létě 2015. Jeho součástí je devatero termálních bazénů naplněných léčivou termální vodou, sauny (finská, solná, parní, aromatická, ledová komora), masáže, cvičení v bazénu, restaurace, bezbariérový přístup, zázemí pro rodiče s dětmi. Nový termální park je ideálním místem pro relaxaci, regeneraci, ale i zábavu. Sanatorium Šárka je pak vyhrazeno pro dospělé klienty, kteří do lázních přijíždějí zejména po ortopedických operacích.
Součástí lázeňského areálu je také Wellness hotel Diana, který je ideální pro relaxační a rodinné pobyty. Příležitostně je též využíván pro klienty pojišťoven, pro které zajišťujeme transfer do lázeňské budovy Eliška na procedury a stravu.
Společnost Royal Spa provozuje e-shop http://eshop.royalspa.cz/, kde je možné zakoupit lázeňskou kosmetiku z přírodních léčivých pramenů: Sinova se sírou ze sirnatých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves a Thermelove z přírodního termálního pramene lázní Velké Losiny.

Termální bazén | TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny Termální bazén Cvičení v bazénu | TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny Cvičení v bazénu Sauna | TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny Sauna
Relaxační zóna | TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny Relaxační zóna Restaurace | TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny Restaurace Herna | TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny Herna
Zobrazit nabídku TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny