Užívejte bohatství českých lázní

Návrh na lázeňskou péči

Vyplněním tohoto formuláře si můžete vytisknout všech 6 dílů "Návrhu na lázeňskou péči" ve shodném formátu jako jsou předtištěné formuláře. Zároveň máte možnost si tento návrh zálohovat v elektronické podobě.

Jak postupovat:

Pozor!! Od 1. 1. 2013 má vypisující lékař podle nové metodiky VZP (ke stažení zde) povinnost vyplnit před předtištěný obdélník, do něhož se v návrhu vepisuje kód příslušné indikace, číslo označující délku pobytu. Např. tedy 21, dále následuje obdélník s údajem kupř. VII/1. V případě využití elektronického formuláře je třeba po vytištění tento údaj dopsat rukou.

  1. Vyplňte všechny potřebné údaje ve formuláři
  2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit pro tisk" (dole pod formulářem)
  3. Je Vám nabídnuta možnost "OTEVŘÍT" nebo "ULOŽIT soubor (formát PDF)"
  4. Zvolte "OTEVŘÍT"
  5. Po otevření souboru zkontrolujte správnost vepsaných údajů
    • Pokud jsou vepsané údaje v pořádku, můžete si vyplněný Návrh na lázeňskou péči vytisknout (6 dílů na 5 stránkách, první stránku rozstřihněte na 2 díly)
    • Pokud budete chtít některé údaje opravit, nejdříve otevřený soubor s Návrhem na lázeňskou péči zavřete. Tím se Vám opět zobrazí formulář k vyplnění údajů. Požadované údaje ve formuláři opravte nebo doplňte a postupujte opět od bodu č.2
  6. V případě dotazů nebo připomínek k vyplňování a tisku Návrhu na lázeňskou péči, nám prosím napište.

Formulář je nutné vyplnit a odeslat během 20 minut.

Přihlášení

K čemu slouží registrace?

Pokud se zaregistrujete (kromě jména nejsou vyžadována žádná osobní data), můžete si návrhy na lázeňskou péči evidovat a kdykoliv znovu zobrazit s dříve vyplněnými údaji. Můžete tak velmi rychle vytvářet návrhy pro pacienty, kteří se pravidelně léčí v lázních.

Pro vyplňování návrhů na lázeňskou péči není registrace povinná. Jedná se pouze o doplňkovou službu pro lékaře, kteří si chtějí své návrhy evidovat.

Registrovat

Povinné údaje jsou vyznačeny pomocí znaku *